Flash News

Kryesore

News24 Livestream
Poll

News24 Youtube

Vrasja te “Kodra e Diellit”, arrestohet në Kosovë një prej bashkëpunëtorëve, në pranga dhe…

Vrasja te “Kodra e Diellit”, arrestohet në Kosovë një prej bashkëpunëtorëve, në pranga dhe…

Finalizohet \"Double\", u kapën me pistoletë dhe kokainë në makinë, pranga dy shtetasve në ish-Bllok

Frikë nga kërcënimet, SHBA dhe India rrisin bashkëpunimin në fushën e mbrojtjes dhe teknologjisë

E PLOTE/ PD rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhjet e 14 majit? Ja çfarë paralajmëron Celibashi

‘Ka një Parti Demokratike, nuk ka dy’/Celibashi: Do vlerësohet legjitimiteti i atij që bën kërkesën

Votim elektronik në tri bashki,Celibashi:Donim shtrirje të projektit edhe në Durrës e Himarë, por...

‘Vendimmarrja në përputhje me ligjin’/ Celibashi për situatën në PD: Jam i fundit në radhë për të...

Sefa i mandatuar nga Lulzim Basha, sa i vlefshëm është?Celibashi: Deri sa të shfuqizohet duhet të...

Celibashi paralajmëron mosregjistrimin e PD-së në zgjedhje? Kreu i KQZ: S’mund të bëjmë sikur…

Lufta në Ukrainë, SHBA përgatit paketën e ndihmës prej 2 miliardë dollarësh për mbrojtjen

Rrugët e Tiranës në ‘syrin’ e krimit, ja kush është zona që ishte ‘blinduar’ me kamera të paligjshme

Nga skenarët e protestës tek lëvizjet e deputetëve të përjashtuar nga Kuvendi, çfarë do diskutohet

Opozita protestë kombëtare në 11 shkurt, Berisha mbledh sot grupin parlamentar në selinë blu, detaje

Rusia dhe Irani lidhin sistemet e tyre bankare për t’iu shmangur sanksioneve perëndimore

Presidenti i sapozgjedhur i Çekisë: Ukraina duhet t’i bashkohet NATO-s pas përfundimit të luftës

Zgjedhjet e 14 majit/ KQZ: Votim dhe numërim elektronik në tri bashki, ja për cilat bëhet fjalë

Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, cilësia e ajrit dhe energjia e rinovueshme në fokus

1 shkurt 2023 Flash News ne News24 me Nisida Tufen (Ora 09.30)

‘Big Brother’ në Tiranë, shkon në 220 numri i kamerave të çmontuara, 44 persona nën hetim

Sekuestrohen 900 mijë lekë dhe një automjet, arrestohet 39-vjeçari që shiste kokainë në Lushnje

Open

Me Zemër të Hapur

Frontline

Fit Station