Flash News

Kryesore

News24 Livestream
Poll

News24 Youtube

Pushtimi i Ukrainës, Zelensky: U befasova nga lideri turk, paqja me Rusinë mund të arrihet vetëm…

Pushtimi i Ukrainës, Zelensky: U befasova nga lideri turk, paqja me Rusinë mund të arrihet vetëm…

Hajdutët nuk “kursejnë” Lewandowskin, i vjedhin orën e shtrenjtë në qëndren stërvitore të Barcelonës

Nga snajperi te antitanket, gjendet arsenal armësh në një ndërtesë në Yrshek

Zelensky pas takimit me Guterres e Erdogan:OKB të garantojë sigurinë e centralit bërthamor

“Referendumi është zgjidhja”,Meta: Shtatori do jetë pranvera e vërtetë, përmbysja e këtij sistemi

“Tender për trajtim estetik,kulmi i marrëzisë!”,Meta: Shqipëria e vetmja me çmim të lartë karburanti

Denoncimi i PL, Meta: Qytetarët nuk ndërtojnë dot një dritare, qeveria shpik investitorë strategjikë

Ilir Meta për situatën e vrasjeve në vend: Policët vetëm po mbledhin gëzhojat

Kreu i PL, Meta: Elbasani është qarku më i varfër në Shqipëri, qeveria të marrë masa për bujqit

Çfarë ka ndodhur me Ervis Martinajn?/ Ish-prokurori: Për pak ditë do të dalë në dritë se...

“Grupet kriminale kopjojnë njëra-tjetrën me vrasjet”, Hajdari: Policia ka bërë hapa, por ka ende...

“Kriminelët shqiptarë jetojnë në Dubai”, ish-prokurori: Po punohet për një marrëveshje ekstradimi

4 vrasje ne 24 orë, ish-prokurori Hajdari: Janë për motive të ndryshme nga njëra-tjetra,

Zhdukja e Ervis Martinajt/ Gazetarja Lala zbardh dyshimet e policisë dhe familjes

18 gusht 2022, Edicioni i Lajmeve në @News24 Albania (ora 16:30)

Flakët shkrumbojnë disa hektarë ullinj në Kaninë, zjarri dyshohet i qëllimshëm

“Shteti i pafuqishëm”, Lala: Kemi trafikantë dhe zyrtarë të droguar në Policinë e Shtetit

“Viktimat u tradhëtuan”,Lala zbardh detajet e atentatit në Vlorë:Vrasës profesionistë,qëlluan nga...

Atentati me 60 plumba në Vlorë,gazetarja Lala:Viktima mund të ishte në burg,ngjarja mund të shmangej

Festivali veror i librit në Durrës, ministrja Margariti: Durrësi po ringrihet përmes kulturës

Në Youtube

Me Zemër të Hapur

Rrugëtim me Anilën

Fit Station