Home > Lajmet

“Eskorta nga Shqipëria në Dubai”, menaxheri i VIP-ave në Shqipëri zbulon të vërtetën: Nuk e dija që….

“Eskorta nga Shqipëria në Dubai”, menaxheri i VIP-ave

Xhani Demnika është djali që ndodhet gjithmonë aty ku është muzika, ku janë Vip-at shqiptarë. I rezervuar kur flet për ta, me shumicën prej të cilëve ka krijuar dhe miqësi të ngushta.

Në një intervistë për moderatoren Çenkuela Hasa, Xhani komentoi dhe një nga ngjarjet më të komentuara ditët e fundit, fenomenin e Dubait ‘Porta Potty’.

“Eskorta ka kudo në botë, nuk ka vetëm në Dubai. Dubai është vend luksi dhe po nuk i pati ai nuk quhet Dubai, por ne jemi një vend shumë i vogël dhe i prapambetur. Video që po qarkullon me atë modelen ka të bëj me mazokizmin. Dhe në Dubai besoj ka eskorta nga Shqipëria, por s’e dija që dhe këtu ekziston një faqe eskortash”, u shpreh Xhani

Flash News

News24 Livestream