Home > SHQIPËRIA

Dyshohet se kërkonte ryshfet nga pacientët, arrestohet në flagrancë mjeku në spitalin e Traumës (EMRI)

 

Dyshohet se kërkonte ryshfet nga pacientët, arrestohet në

 

Një mjek në spitalin e Traumës në Tiranë është arrestuar pasi është kapur duke marrë një ryshfet gjatë detyrës.

Mjeku me inicale F. M. është shoqëruar pasi dyshohet se ka marrë ryshfet për disa ditë me radhë nga qytetarët në spital.

Arrestimi vjen si pasojë e denoncimeve dhe ankesave të vazhdueshme të pacientëve, ku rasti i fundit ishte ditën e sotme.

Flash News

News24 Livestream