Home > SPORT BOTA

FOTO/ Futbolli është emocion, Cristiano Ronaldo shfaqet i përlotur gjatë himnit kombëtar të Portugalisë

FOTO/ Futbolli është emocion, Cristiano Ronaldo shfaqet i

Cristiano Ronaldo dukej në lot teksa këndonte himnin kombëtar portugez përpara ndeshjes së Kupës së Botës kundër Ganës.

Sulmuesi 37-vjeçar ka qenë objekt i thashethemeve dhe kritikave në javët e fundit për shkak të mosmarrëveshjeve të tij me Manchester United. Klubi njoftoi të martën se ata kishin vendosur ta lironin sulmuesin nga kontrata e tij shtatë muaj më herët, pas një interviste me Piers Morgan në të cilën ai tha se ndihej i “tradhtuar” nga klubi.Ronaldo tani është një lojtar i lirë dhe gjithashtu i fokusuar në fushatën e Kupës së Botës të Portugalisë.

Fiv1antwyae74 U
Fiv1antwyae74

Flash News

News24 Livestream